Strefa platna

UWAGA PROMOCJA – STRONA DARK PORTAL OD DNIA 8 LUTY 2017r DO ODWOŁANIA JEST CAŁKOWICIE ZA DARMO!!!!

Strona Dark Portal składa się z dwóch części. Z materiałów darmowych oraz z materiałów płatnych.

Zawartość płatna to :

– heksagram ( w której znajduje się rozszerzona zawartość działu seanse spirytystyczne). Koszt wejścia to 2zł plus VAT które daje nam dostęp do materiałów na okres jednego miesiąca.

-brama – która składa się z 3 podstron ( tutaj znajdziemy dostęp do rozszerzonej wersji przełęczy diatłowa oraz do podstrony Dark Game oraz do „?”. W „?” bedzie można znaleźć podpowiedzi jak dostać się do „Oko Horusa”. Koszt 3 podstron to 2zł + VAT który daje dostęp do treści na okres miesiąca.

-krzyż celtycki (tutaj znajdziemy treści premium z działu nawiedzone miejsca). Koszt wejścia to 2zł plus VAT które daje nam dostęp do materiałów na okres jednego miesiąca.

SMS są opłatą JEDNORAZOWĄ i nie odnawiają się po miesiącu. Aby otrzymać ponowny dostęp do zawartości premium należy wysłać kolejny sms.

Dostęp do całej zawartości premium do koszt 6 zł + VAT (3sms). Użytkownik nie musi wykupywać dostępu do całości, może wysłać pojedyńczego sms, o wartości 2zł który da mu dostęp do wybranej treści premium.

Oko Horusa jest darmową podstroną chronioną hasłem numerycznym. Hasło jest ukryte w różnych miejscach na całej stronie. Złamanie hasła zaowocuje dostaniem się do strony gdzie czeka was przygoda życia.

Poniżej obrazek ilustrujący płatną i darmową zawartość.

Na czerwono – zawartość płatna.

Na żółto – zawartość darmowa.

dostęp płatny

 

 

Regulamin Usług i Serwisów SMS

Link do formularza służącego do składania reklamacji.

dark-baner

Straszne historie – czyli jak przerazić przyjaciół przy ognisku…

    „…Pewnego dnia jechaliśmy do tragicznej i tajemniczej sprawy. Znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Para siedziała naprzeciw siebie a na ich martwych twarzach widniał wyraźny grymas przerażenia. Przyczyną śmierci obojga był zawał serca, ale najlepsze jest to że ich dłonie spoczywały na tabliczce OUIJA…” Podczas ciemnej, burzliwej nocy starsza kobieta odbiera telefon. Słyszy jękliwy […]

Emily Rose czyli Anneliese Michel – Jak rzeczywistość przerosła fikcje!

Anneliese była jedną z czterech córek państwa Michelów, ludzi bardzo udciwych i pobożnych, mieszkających w Klingenbergu w Niemczech. Choć od dziecka delikatna i chorowita, to jednak nie wyróżniała się od koleżanek; potrafiła być wesoła i razem z innymi robić kawały i żartować. Coś „nienormalnego” zaczęło się z nią dziać krótko przed szesnastą rocznicą urodzin, czyli na jesieni 1968 […]

Podróże w czasie! Mamy dowody!

Nieostrożni podróżnicy! Czy podróże w czasie są możliwe?! Fizycy twierdzą że tak, więc należy pytać – kiedy to osiągniemy? Przyjmując że podróże w czasie są możliwe, to musimy przyjąć, że istnieje przyszłość i przeszłość. Czyli nie tylko nasz wymiar będzie się przenosić, ale też ci z przyszłości, będą nas nawiedzać. Mamy erę komórek, kamer i […]

Eksperyment Filadelfia

                                 Eksperyment „Filadelfia” W 1943 roku przeprowadzono eksperyment na amerykańskim okręcie USS Eldridge, stacjonującym w Bazie Sił Morskich USA w porcie Filadelfia, który zakończył się tragicznie. Celem amerykańskiego wojska w tamtych czasach była możliwość ukrycia okrętu przed radarami. Wyglądające na standardowe badania, przyniosły jednak niespodziewane zagrożenia nie tylko dla członków projektu, ale i dla całego […]