Nawiedzone Miejsca

Opublikowany 2016-04-24
Przez Dark Portal

NAWIEDZONE MIEJSCA

Fot. Seph Lawless

Fot. Seph Lawless

Autentyczne zdjęcie opuszczonego domu w clevland, to miejsce, w którym seryjny morderca Anthony Sowell ukrywał ciała swoich ofiar. Jeszcze długo potem okoliczni mieszkańcy omijali miejsce szerokim łukiem twierdząc, że dom wydaje przeraźliwe dźwięki.

Cmentarzysko samochodów

Podobno te samochody zostały pozostawione w czasie II wojny światowej przez amerykańskich żołnierzy, którzy stacjonowali w południowej Belgii. Sprowadzenie ich do Stanów było zbyt kosztowne, dlatego zapędzono je na wzgórze, jeden po drugim, zaparkowano tak, by ukryć przed światem zewnętrznym. Większość z nich nigdy nie została sprowadzona do Stanów, dogorywały więc swoich ostatnich lat pożerane przez dziki las i rdzę.

Jeszcze do 2010 roku można było odszukać to miejsce, wyruszyć na wyprawę w poszukiwania zatrzymanej w czasie, apokaliptycznej autostrady w środku lasu. Niestety, wiele z samochodów zostało skradzionych lub rozbebeszonych na części przez mieszkańców oraz kolekcjonerów klasyków. Pozostałe samochody, w roku 2010, zostały usunięte ze względu na ochronę środowiska.

Pochodzenie samochodów do końca nie było jasne lecz, w rejonie złomowiska było można usłyszeć po zachodzie słońca przerażające dźwięki i nawet po usunięciu wraków przeraźliwe dźwięki nie ustały.
Dom Pani Winchester

Dom Pani Winchester jest najbardziej nawiedzonym miejscem na świecie – przynajmniej tak głoszą legendy. Co ciekawe, po śmierci swojej córki, teścia i męża, pani Winchester szukała pocieszenia u zaprzyjaźnionego medium, który stwierdził, że na kobiecie ciąży klątwa, a wszystko przez rodzinną firmę, która zajmowała się produkcją karabinów. Jasnowidz stwierdził, że duchy żądają kary za wszelkie zło, jakie dokonało się przy użyciu słynnych “Winchesterów”. Nakazał kobiecie opuścić mieszkanie w New Haven, wyjechać na zachód i zbudować dom dla siebie i… dla duchów. Jasnowidz zasugerował, aby kobieta budowała go tak długo, jak to możliwe, w konsekwencji budowa trwała nieprzerwanie przez 38 lat. Co więcej, w domu powstał istny labirynt korytarzy, który łączył w sumie 160 pokojów. Tajemne przejścia, schody donikąd, okna w podłodze i nietypowe wykończenie wnętrz – chyba nie trzeba dodawać nic więcej. Co ciekawe, budowa domu pochłonęła ok. 80 000 000 dolarów. Pani Winchester zmarła śmiercią naturalną 5 września 1922 roku.

Dom Pani Winchester

Dom Pani Winchester

 

 

Dom w Michigan

W 1941 roku posiadłość ta służyła jako dom publiczny dla dżentelmenów z grubszym portfelem. Wiele lat później znaleziono w ciemnej piwnicy mnóstwo ciał, z czego na każdym widniał symbol okręgu w okolicach klatki piersiowej.

Haught Mansion, Michigan

Koło symbolizuje nieskończoność, doskonałość, kompletność, całość, krąg życia i wieczne nieznane.Obszar, w którym odbywają się kulty i magiczne zaklęcia.Może być również wykorzystane do wyznaczenia określonej grupy czarownic lub pogan, a więc co mieli na myśli sprawcy umieszczając koła na swoich ofiarach? Zapraszamy na forum!

 


 

 

Szpital Psychiatryczny w Owińsku

Szpital powstał w 1838 roku. Po wybuchu II wojny wtargnęli tu Niemcy, był to początek tragicznych wydarzeń, które sprawiły, że po dziś dzień słychać błąkają się tu cierpiące dusze.

Niemieccy żołnierze masowo mordowali pacjentów w ramach akcji T4. Byli im potrzebni jeńcy do pracy, a chorzy nie nadawali się do pełnienia takich funkcji. Dorośli byli rozstrzeliwani miejscu i pochowani w okolicznych lasach. Dzieci przewieziono do Fortu VII w Poznaniu, gdzie był pierwszy na terenie Polski hitlerowski obóz koncentracyjny. 11 listopada 1939 r. wszystkie chore dzieci zamordowano.

Opuszczony budynek szpitala psychiatrycz­ne­go od lat budzi skrajne emocje mieszkańców okolicy. Nie brakuje osób, które widziały przemykające w dali dziecięce postacie i słyszały przeraźliwe odgłosy. Paranormalne zjawiska nasilają się w listopadzie, w rocznicę masowej egzekucji. Mieszkańcy twierdzą, że ciągle w okolicy przepalają się żarówki. Dlaczego? Nie ma na to racjonalnej odpowiedzi.

 

Szpital Psychiatryczny w Owińsku

Szpital Psychiatryczny w Owińsku

 


 

 

Babia Góra

Babia Góra

Babia Góra

To tu według legend czarownice odbywały swoje tajemnicze spotkania. Emocje budzi zwłaszcza, zazwyczaj ukryty we mgle najwyższy szczyt  Diablak, na którym miało dochodzić do sabatów. Występują tam silne zmiany klimatyczne. Sceptycy bagatelizują to zjawisko, twierdząc, iż w klimacie górskim takie wahania temperatury są zjawiskiem zupełnie normalnym. Jednak ludzie, którzy doświadczali tego na własnej skórze odnieśli inne wrażenie. Na Diablaku stał kiedyś czarci zamek, z którego dziś pozostało jedynie ogromne rumowisko kamieni. Podobno czarownice porywały dzieci których krzyk można usłyszeć po zachodzie słońca!

Ułożyłeś kamień na stercie po wejściu na szczyt? Tak! Tylko dlaczego!?

babia_gora ZAKLECIE

Podobno czarownice rzuciły klątwe po stracie swojego zamka, która zmusza przypadkowe osoby do odbudowy tego strasznego miejsca. Każdego kto tego nie zrobi czeka pechowe zdarzenie. Jak widać zaklecie działa!

dark-baner

Straszne historie – czyli jak przerazić przyjaciół przy ognisku…

    „…Pewnego dnia jechaliśmy do tragicznej i tajemniczej sprawy. Znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Para siedziała naprzeciw siebie a na ich martwych twarzach widniał wyraźny grymas przerażenia. Przyczyną śmierci obojga był zawał serca, ale najlepsze jest to że ich dłonie spoczywały na tabliczce OUIJA…” Podczas ciemnej, burzliwej nocy starsza kobieta odbiera telefon. Słyszy jękliwy […]

Emily Rose czyli Anneliese Michel – Jak rzeczywistość przerosła fikcje!

Anneliese była jedną z czterech córek państwa Michelów, ludzi bardzo udciwych i pobożnych, mieszkających w Klingenbergu w Niemczech. Choć od dziecka delikatna i chorowita, to jednak nie wyróżniała się od koleżanek; potrafiła być wesoła i razem z innymi robić kawały i żartować. Coś „nienormalnego” zaczęło się z nią dziać krótko przed szesnastą rocznicą urodzin, czyli na jesieni 1968 […]

Podróże w czasie! Mamy dowody!

Nieostrożni podróżnicy! Czy podróże w czasie są możliwe?! Fizycy twierdzą że tak, więc należy pytać – kiedy to osiągniemy? Przyjmując że podróże w czasie są możliwe, to musimy przyjąć, że istnieje przyszłość i przeszłość. Czyli nie tylko nasz wymiar będzie się przenosić, ale też ci z przyszłości, będą nas nawiedzać. Mamy erę komórek, kamer i […]

Eksperyment Filadelfia

                                 Eksperyment „Filadelfia” W 1943 roku przeprowadzono eksperyment na amerykańskim okręcie USS Eldridge, stacjonującym w Bazie Sił Morskich USA w porcie Filadelfia, który zakończył się tragicznie. Celem amerykańskiego wojska w tamtych czasach była możliwość ukrycia okrętu przed radarami. Wyglądające na standardowe badania, przyniosły jednak niespodziewane zagrożenia nie tylko dla członków projektu, ale i dla całego […]