Heksagram

Opublikowany 2016-04-24
Przez Dark Portal

Oto kilka porad które pomogą w przygotowaniu do kontaktu z zaświatami. Zaczynamy od tablicy do wróżenia. Tablice wróżbiarskie pozwalają wyeliminować niejasności, ponieważ znajdują się na nich napisy „tak” oraz „nie”. Tablice do wróżenia mogą przyjmować różne formy na przykład możemy na niej zamieścić sylwetkę człowieka jeśli chcemy dowiedzieć się przykładowo gdzie rozwija się choroba albo jakąś mapkę jeśli chcemy odszukać dane miejsce. Możemy stworzyć własną tablice która będzie ograniczona tylko naszą własną wyobraźnią lub też, kupić sobie gotową tablicę. Najprostszym sposobem jest napisanie na kartce papieru literek z alfabetu, liczb oraz słów tak i nie.

Tablica będzie dostępna w najbliższym czasie w naszym sklepie. Uwaga oferta limitowana.

Ouija board

Tablica Ouija

Wskaźnikiem może być zarówno wahadełko jak i planszeta. Planszeta może przybierać także wiele form, ale zazwyczaj jest to obiekt w kształcie przypominającym serce, gdzie ostry punkt wskazuje kierunek ruchu. Planszety mają zwykle trzy punkty kontaktu z podłożem. Mogą to być trzy kółka albo trzy rolki, albo dwie rolki i kulka. Można także użyć filcu lub ślizgaczy z myszki, ponieważ to także zapewnia efekt gładkiego sunięcia po powierzchni.  Planszeta może też mieć wbudowaną soczewkę, która stanowi wskaźnik, zachowując jednocześnie się jak szkło powiększające, choć osobiście jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania bo nie wiadomo czy duch będzie wskazywać literkę soczewką czy końcówką serduszka przez co może dochodzić do nieporozumień. Przykładem jest obrazek powyżej. Czy duch tam wskazuje na „S” czy „G” – no właśnie! Mając taką planszete nie załamujmy rąk, zawsze możemy poprosić ducha aby wskazał literkę np „L” co da nam jasną odpowiedź czym wskazuje duch. Możemy stworzyć wskaźnik domowymi sposobami. Wystarczy spodeczek spod filiżanki, odwracamy go dnem do góry, na którym woskiem rysujemy strzałkę. Sposób sprawdzony – działa!

Jeśli uważasz to za zabawę, to pewnie kupiłeś Ouije i postępuj według dołączonej instrukcji gry, ale jeśli traktujesz to na poważnie musisz trzymać się pewnych zasad – oto one:

+ Nie używaj tablicy kiedy jesteś rozchwiany emocjonalnie i bardzo uwrażliwiony czyli kiedy jesteś np zły albo czegoś się boisz. Jesteś wtedy narażony na ataki złośliwych duchów czy też demonów!

+Granica między naszym światem i światem zmarłym jest najcieńsza w Beltaine ( wigilia 1 maja oraz 1 maj). Drugim jest Samhain (ostatni dzień października i pierwszy listopad). Wtedy najłatwiej jest o kontakt.

+Na szczęście nie tylko dwa razy w roku możemy kontaktować się efektywnie z duchami. – Trzy dni poprzedzającą pełnie księżyca również przyciągają sporo księżycowej energi. Jednakże po pełni księżyca siła ta gwałtownie i szybko opada. Najlepiej zatem wybrać jakąś datę spośród trzech dni przed pełnią, niż chociażby  jeden dzień po niej.

+Tradycyjnie tablicy używa się w nocy. Możesz też posłużyć się godzinami planetarnymi, aby wzmocnić swój cel.

+Jeżeli podczas seansu poczujesz lęk lub poczujesz się niekonfortowo natychmiast każ duchom odejść.

+Aby zrównoważyć przepływ energi należy się uziemić. Zamknij oczy i wizualizuj swoje połączenie z ziemią. Możesz wyobrazić sobie korzenie wyrastające z twoich stóp, albo przewody czy kotwicę lub cokolwiek innego, co tylko przyciągnię uwagę do silnego powiązania z ziemią.

Ochrona przed opętaniem!

Jeśli chcesz, by duchy przekazywały ci wiadomości, musisz pogodzić się z faktem, że w tym celu w mniejszym lub większym stopniu duch musi przejąć twoje ciało. Totalnemu przejęciu podczas komunikacji możesz zapobiec używając techniki ekranowania. Wyobraź sobie że otacza cie tęczowy kokon który zatrzymuje złe duchy i przepuszcza tylko te łagodne. Dodatkowo podczas seansu złącz pięty razem.

Ochrona przed demonami!

Żeby uchronić się przed czymś mocniejszym aniżeli złośliwy duch należy utworzyć krąg ochronny. Oto instrukcja jak go utworzyć:

1. Pozamiataj trzykrotnie przestrzeń  gdzie ma być tabliczka spirytystyczna. Idąc w kierunku przeciwnym do zegara najpierw zamieć podłoge. Za drugim przestrzeń na wysokości serca, a za trzecim razem niebo. Wyobrażaj sobie w tym czasie że wypędzasz wszelkie niebytowe istoty i złą energie.

2. Stań pośrodku kręgu, gdzie umieścisz tablicę, z twarzą zwróconą w kierunku wschodnim. Dokonaj uziemienia i ekranowania. Dominującą ręką zakreśl kształt pięcioramiennej gwiazdy (pentagram), a następnie złóż obie dłonie w centrum tego pentagramu i spokojnie, powoli zrób wydech. podczas wydechu wizualizuj  jak negatywne byty salwują się ucieczką. Przyłuż do ust niedominującą ręke w taki sposób, jakbyś chciał zasygnalizować zapadnięcie ciszy. Mając wciąż wyciągniętą dominującą ręke przed siebie, zrób obrót o 90 stopni w prawo i powtórz cały rytuał od nowa aż wyjdziesz do pozycji wyjściowej czyli wschodniej.

3. Określ granice swojego kręgu najlepiej stawiając 4 swiece lub też rysując okrąg kredą lub solą. Gdy już wszyscy będą wewnątrz trzykrotnie obejdź krąg wokół, poruszając się ruchem zgodnym z ruchem wskazówek zegara z wyciągniętą przed siebie dominującą ręką, za pomocą której dwoma palcami nakreślisz wokół linię widzianą oczyma swojego umysłu.

Teraz możemy korzystać z tablicy!

Jeżeli jesteś początkującym, zapewnij sobie towarzystwo które napewno ułatwi ci seans. W razie jakiś problemów druga osoba może napewno ci pomóż. Podobno większa ilość osób minimalizuje  groźbę opętania gdyż wokół tabliczki znajduje się więcej energi.

Tak więc, gdy już jesteśmy gotowi do Seansu, kładziemy Tabliczkę Ouija na stolik albo na coś innego, następnie wszyscy uczestnicy seansu zasiadają wokół. Dwie osoby i kładą swoje dwa palce palce na wskaźnik lub kieliszek. By rozpoczęła sie inicjacja, wszyscy zebrani uczestnicy wymawiają sekwencje „My zebrani tutaj przywołujemy Cię [Imię i Nazwisko], jeśli jesteś z nami przesuń wskaźnik (lub kieliszek) na tak.” Powtarzamy tą sekwencje ok. 20 min lub do czasu gdy nasz wskaźnik zacznie się poruszać – będzie to oznaka że inicjacja ducha się powiodła. Gdy jest nas więcej, to jedna z osób może zapisywać literki jakie wskazuje duch aby później odczytać wiadomość. Na początku przygody z duchami najlepiej nie przywoływać konkretnego ducha. Dobrym pomysłem jest poprostu zapytanie się „czy jest tutaj jakiś duch” gdyż jakiś znudzony duch może poprostu podszywać się pod kogoś innego. Gdy już nawiążemy kontak najlepiej zadawać pytania które wymagają odpowiedzi „tak” lub „nie”. Czasami zdarza się, że duch odpowiada w języku umarłych, i nic nie da się zrozumieć.

Najważniejsza część seansu. Mianowicie po zakończeniu seansu powinno się powiedzieć „Dziękujemy ci duchu za rozmowę i przepraszamy za naruszenie twojego spokoju odejdź tam skąd przyszedłeś”, duch powinien odpowiedzieć „KOŃCZĘ” najeżdżając na słowo koniec lub żegnaj. Duch także może odejść bez pożegnania w takim przypadku w razie braku reakcji wskaźnika, zadajemy poprostu pytanie czy jest tutaj jeszcze jakiś duch – jeśli wskaźnik się nie rusza to odpędziliśmy ducha a jeśli się poruszy ponawiamy odwoływanie ducha.

Bardzo ważne jest, by oficjalnie zamknąć i zakończyć działanie kręgu ochronnego. Aby zakończyć działanie kręgu, musisz usunąć granicę kręgu – Wykonaj dłonią ruch „tnący” w kierunku zachodnim, tak jakbyś chciał wykonać cios karate i zburzyć ścianę swoje kręgu. Przejdź trzykrotnie wokół, w kierunku przeciwnym do kierunku wskazówek zegara, mając stale wyciągniętą rękę dominującą. Wizualizuj, jak pod naporem twojej ręki bariera kręgu rozpada się a energia wsiąka pod twoimi stopami.

Wykonaj ponownie gesty i wizualizacje z pentagramem – Zrób tak samo jak przy ustawianiu kręgu. Pozwoli to spokojnie odejść duchom, które zebrały się przy tablicy spirytystycznej. Zgaś świece jeśli je zapaliłeś i włącz zwyczajne oświetlenie.

Na koniec pozamiataj. Jeśli stworzyłeś obrys granicy kręgu z soli lub kredy to teraz to pozamiataj lub odkurz. Jeśli twoja granica nie była widoczna wtedy wyobraź sobie miotłe i  wizualizuj sobie że zamiatasz krąg.

Na koniec weź prysznic aby odczepić od siebie byty astralne ( na wszelki wypadek gdyby coś do ciebie przylgnęło).

Teraz już wiesz jak profesjonalnie urządzić seans, ale jeśli dalej boisz się tego sam spróbować, a masz ważny powód, aby skontaktować się z zaświatami, to napisz do nas i opisz dlaczego chciałbyś uczestniczyć w naszym seansie. Raz w miesiącu wybierzemy jedną lub dwie osoby. Przyjedziemy po ciebie, zapewnimy nocleg oraz odwózkę, a wszystko to w podziękowaniu za wsparcie nas smsem za 2zł. Nie czekaj pisz na someone@dark-portal.pl

Dziękujemy!

 

 

dark-baner

TOP CZASY WYJŚĆ

TOP CZASY UCIECZKI HARD     NAZWA GRUPY   /  CZAS WYJŚCIA 1. ORKA PRZYMIERZA /     39 MINUT 2. OKONIE1337         /            46 MINUT 3.Lisy                           /           47 MINUT 4. WSCIEKLI             /             47 MINUT 5. TERMINATORZY /           59 MINUT   ABY DOSTAĆ SIĘ NA TĘ LISTĘ MUSISZ WYJŚĆ Z NASZEGO POKOJU BEZ […]

JAK DOJECHAC?

  JAK DOJECHAĆ? OD STRONY CHEBZIA GDZIE JEST ZJAZD Z DTŚ, MIJAJĄC KOŚCIÓŁ PO PRAWEJ DOJEŻDZAMY DO ŚWIATEŁ           NA ŚWIATŁACH SKRĘCAMY W PRAWO – MAJĄC BIEDRONKE PO LEWEJ STRONIE         OBJEŻDZAMY BUDYNEK         WJEŻDZAMY NA PARKING       PARKUJEMY I WCHODZĄC DO BUDYNKU […]

Historia escape roomów

Historia escape roomów Dziś escape roomy wszystkim kojarzą się z realnymi pomieszczeniami, w których zamykana jest grupa ludzi. Ich zadaniem jest rozwiązanie zagadek i wydostanie się z niego. Jednak początki escape roomów wyglądały kompletnie inaczej. Pierwotnie gra dostępna była jedynie w wersji wirtualnej. Gry komputerowe, tzw. escape rooms, cieszyły się ogromną popularnością. Gracze, aby przejść […]

WIECZORY KAWALERSKIE I PANIEŃSKIE

Zapraszamy do nas!   Czy wiesz, że w naszym lokalu możesz zorganizować  wieczór panieński lub kawalerski, urodziny lub inną okolicznościową zabawę, a na specjalne życzenie naszych graczy przygotowujemy dodatkowe zagadki tematyczne.