Podróże w czasie! Mamy dowody!

Opublikowany 2016-04-24
Przez Dark Portal

Nieostrożni podróżnicy!

Czy podróże w czasie są możliwe?! Fizycy twierdzą że tak, więc należy pytać – kiedy to osiągniemy?

Przyjmując że podróże w czasie są możliwe, to musimy przyjąć, że istnieje przyszłość i przeszłość. Czyli nie tylko nasz wymiar będzie się przenosić, ale też ci z przyszłości, będą nas nawiedzać.

Mamy erę komórek, kamer i aparatów, więc ktoś musiał sfotografować gościa z przyszłości, który zapomniał ubrać się stosownie do nawiedzanego okresu, lub nie potrafił.

Poniżej kilka materiałów, na których prawdopodobnie zostali uchwyceni ludzie z innej epoki.

Pierwszy z nich to tzw Hipster. Bluza z kapturem, koszulka z nadrukiem i aparat cyfrowy w ręce w ROKU 1941!!!

hipster

 

Poniżej widzimy filmik, na którym widać jak osoby w latach 1928 i 1938 rozmawiają, przez bliżej nie określony komunikator. W internecie zawrzało, że to telefon komórkowy, lecz uważamy, że te myślenie jest błędne, gdyż w tamtych latach nie było przekaźników GSM, więc jak mogłyby działać. Przyjmując, że ktoś przenosi się w czasie, to musi skontaktować się z dowództwem, że chce już wrócić, albo musi złożyć raport z przebiegu wyprawy – do tego potrzebny jest  komunikator czasoprzestrzenny. Brzmi sciFi ale czy podróże w czasie tymże nie są – zresztą zobaczcie sami.

Zagubiony w czasoprzestrzeni!

 W roku 1950, na nowojorskim Times Square, uwagę przechodniów zwraca dziwacznie ubrany mężczyzna. Początkowo wydaje się, że to dziwak lub aktor, ponieważ mężczyzna ma bokobrody i jest staroświecko ubrany. Zachowanie mężczyzny staje się z minuty na minutę coraz bardziej niepokojące: krzyczy, wymachuje rękoma, w końcu biegnie na oślep i wpada wprost pod nadjeżdżającą taksówkę. Ginie na miejscu. Akta nowojorskiej policji pełne są osobliwych przypadków, ale ten jest szczególnie dziwny.

Dokumenty znalezione przy denacie pochodzą z ubiegłego wieku. Pieniądze i wizytówki z adresem na Fifth Avenue oraz rachunek wystawiony na nazwisko Fentz na Lexington Avenue datowane są na 1870 rok, a mimo to wyglądają jak nowe. Policja rozpoczyna poszukiwanie krewnych ofiary. Bezskutecznie. Wreszcie, po kilku miesiącach, udaje się odnaleźć starą kobietę, która twierdzi, że Rudolph Fentz, to ojciec jej nieżyjącego męża, zniknął w 1876 r. w niewyjaśnionych okolicznościach. Miał wyjść z domu na spacer i przepaść bez śladu. Próby jego odnalezienia nie przyniosły żadnych efektów. Policja dociera do starych akt: adres zaginionego wówczas mężczyzny zgadza się z tym, który widnieje na wizytówce znalezionej w marynarce szaleńca z Times Square.

Historia Fentza do dziś budzi sporo emocji: dla jednych jest dowodem na możliwość podróży w czasie, dla innych to tylko miejska legenda, zainspirowana literaturą science fiction.

VonHelton

Ten pan twierdzi że jest podróżnikiem czasoprzestrzennym. Sugeruje że był w 1857 roku w Anglii, w 1916 we Francji i w 1945 roku w Niemczech. Potwierdzeniem tej teorii miały być konkretne zdjęcia dokumentujące każdy z tych okresów.

Andrew Carlssin

W 2003 roku miała miejsce niesamowita i bezprecedensowa historia w dziejach giełdy nowojorskiej. Pewien 44 latek Andrew Carlssin inwestując 800 dolarów, zgarnął sumę 350 milionów dolarów w 2 tygodnie. bustedtt

Agenci federalni aresztowali inwestora, podejrzewając że miał dostęp do tajnych informacji. „Jeżeli jakaś firma planuje fuzję lub dokonała przełomowego odkrycia w zakresie technologii to musi to zachować w tajemnicy. Tymczasem pan Carlssin w jakiś sposób o tym wiedział”. Tymczasem podczas przesłuchania Carlssin oświadczył, że przybył w wehikule czasu z oddalonej o 200 lat przyszłości, w której nasze czasy znane są jako okres najgorętszych inwestycji giełdowych, kiedy to każdy posiadający kilka dolarów może zrobić fortunę”.

Jeden z agentów prowadzących śledztwo mówi:

„Nie wierzymy w jego historyjkę – albo jest szalony, albo to patologiczny kłamca. Pozostaje jednak faktem, że zaczynając od 800 dolarów w ciągu zaledwie dwóch tygodni zarobił 350 milionów dolarów. (przeprowadził 126 bardzo ryzykownych transakcji i każda przyniosła mu niesamowite zyski). (…) Jedyną rzeczą jaka to tłumaczy, to nielegalny dostęp do informacji wewnętrznych. Będzie siedział w więzieniu dopóki nie zgodzi się zdradzić swoich źródeł”.

Zatrzymany inwestor twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie (przybył z 2256 roku) i stąd wiedział, w jakie spółki inwestować.

Carlssin miał powiedzieć:

„To była dla mnie zbyt wielka pokusa. Chciałem to zrobić tak, żeby wyglądało naturalnie, no wiecie stracić trochę tu i tam, tak żeby nie było zbyt idealnie. Ale nie udało się”.

W zamian za pozwolenie na powrót do swojego „wehikułu czasu” aresztowany zaproponował ujawnienie „historycznych faktów”, np. gdzie ukrywa się Osama Bin Laden i jakie jest lekarstwo na AIDS. Odmówił jednak ujawnienia lokacji wehikułu i wyjaśnienia jak działa z obawy, że technologia mogłaby „trafić w niepowołane ręce”. Prowadzący śledztwo są absolutnie przekonani, że „podróżnik w czasie” kłamie.  Jednak: „Nie udało się znaleźć jakichkolwiek danych o Andrew Carlssinie pochodzących wcześniej niż z grudnia 2002 roku”.
dark-baner

Straszne historie – czyli jak przerazić przyjaciół przy ognisku…

    „…Pewnego dnia jechaliśmy do tragicznej i tajemniczej sprawy. Znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Para siedziała naprzeciw siebie a na ich martwych twarzach widniał wyraźny grymas przerażenia. Przyczyną śmierci obojga był zawał serca, ale najlepsze jest to że ich dłonie spoczywały na tabliczce OUIJA…” Podczas ciemnej, burzliwej nocy starsza kobieta odbiera telefon. Słyszy jękliwy […]

Emily Rose czyli Anneliese Michel – Jak rzeczywistość przerosła fikcje!

Anneliese była jedną z czterech córek państwa Michelów, ludzi bardzo udciwych i pobożnych, mieszkających w Klingenbergu w Niemczech. Choć od dziecka delikatna i chorowita, to jednak nie wyróżniała się od koleżanek; potrafiła być wesoła i razem z innymi robić kawały i żartować. Coś „nienormalnego” zaczęło się z nią dziać krótko przed szesnastą rocznicą urodzin, czyli na jesieni 1968 […]

Podróże w czasie! Mamy dowody!

Nieostrożni podróżnicy! Czy podróże w czasie są możliwe?! Fizycy twierdzą że tak, więc należy pytać – kiedy to osiągniemy? Przyjmując że podróże w czasie są możliwe, to musimy przyjąć, że istnieje przyszłość i przeszłość. Czyli nie tylko nasz wymiar będzie się przenosić, ale też ci z przyszłości, będą nas nawiedzać. Mamy erę komórek, kamer i […]

Eksperyment Filadelfia

                                 Eksperyment „Filadelfia” W 1943 roku przeprowadzono eksperyment na amerykańskim okręcie USS Eldridge, stacjonującym w Bazie Sił Morskich USA w porcie Filadelfia, który zakończył się tragicznie. Celem amerykańskiego wojska w tamtych czasach była możliwość ukrycia okrętu przed radarami. Wyglądające na standardowe badania, przyniosły jednak niespodziewane zagrożenia nie tylko dla członków projektu, ale i dla całego […]